Pagdala sa usa ka Pranses nga Martini , pagtabon niini sa usa ka Vampire , pag-ilis sa duga ug pagdugang sa usa ka bubbly ug ikaw nanganak sa usa ka Vampire Kiss Martini.
Ang lami sa pag-inom mismo usa ka butang nga makalilisang, kini usa ka matahum kaayo ug usa ka butang nga dili lamang alang sa Halloween apan alang sa Valentine's Day o sa bisan unsang okasyon sa Champagne. Kay kini gikatakda nga holiday, hingpit kini tungod kay ang Chambord naghatag niini og usa ka ngitngit, halos itom nga kolor.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- Finlandia Vodka
- 1 1/2 ounces nga Korbel
- Champagne
- 3/4 onsa
- Chambord black raspberry liqueur
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang bildo sa pula nga asukar (gamit ang pangkolor sa pagkaon) o ihulog sa usa ka hugpong sa mga talo sa vampire nga talo alang sa usa ka tinuod nga kalit nga.
- Ibubo ang vodka ug ang katunga sa Chambord sa martini glass.
- Nag-una sa Champagne.
- Ibubo ang nabilin nga Chambord sa likod sa usa ka kutsara aron kini molutaw .
Resipe sa maayong kabubut-on: Finland Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 178 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |