Halayo gikan sa hlandi nga gipangitlog nga mga itlog nga imong makita sa pipila nga mga parti ug sa mga panagpundok sa pamilya, kining mga itlog nga gipangitlog puno sa lami ug panit. Ang sekreto anaa sa sarsa sa horseradish, busa ayaw paglaktaw. Pagdala og pipila ka mga dugang nga mga minuto aron makadugang sa usa ka gamay nga dekorasyon aron sila makatan-aw ingon ka talagsaon ingon sa ilang pagtilaw. Maayo alang sa mga diyeta nga dunay carbohydrate.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ka itlog (
- lisud nga linuto )
- 2 tablespoons minced
- tam-is nga sibuyas
- 2 teaspoons matam-is nga pickle (minced)
- 2 ka kutsara
- mayonnaise
- 2 teaspoons horseradish (creamed
- horseradish sauce nga makita sa deli section)
- 2 teaspoons
- mustard (yellow)
- Pagtilaw sa asin
- Gidibuho:
- paprika ,
- olibo ,
- chives , parsley, ug / o pimento
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-ihaw hinay-hinay nga mga itlog sa katunga. Kuhaa ang mga itlog sa itlog sa usa ka panaksan, ug ibutang ang mga puti nga itlog gawas. Ibutang ang mga itlog nga itlog hangtud nga nahugno. Idugang ang matam-is nga sibuyas, ihalas nga pagkaon, mayonnaise, lobar nga sarsa, mustard, ug asin sa pagtilaw. Pag-mix hangtud nga maayo ang pagkahiusa.
Pipe o cuchara ngadto sa itlog puti halves. Pagdayandayan sa paprika, olibo, chives, parsley, ug / o pimento. Chill sa wala pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 133 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 210 mg |
| Sodium | 202 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 8 g |