Ang Bésame, nga gihubad sa paghalok kanako , usa sa labing maayo nga mga cocktail alang sa mga romantikong okasyon . Ang ultra-smooth nga liqueur liqueur nga gitawag og Agavero mao ang yawe sa pagkuha sa imong petsa aron sa pagpauswag. Nailhan sa Mexico sulod sa daghang siglo ingon nga usa ka epektibo nga aprodisyak, ang diwa sa bulak nga Damiana nahulog ngadto sa tequila nga gihimo gikan sa 100% nga asul nga agave.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2
- apog nga mga wedges
- 5-6
- raspberries
- 1 1/2 ounces Agavero
- 8 ounces nga duga sa bunga sa prutas (labaw pa kon gikinahanglan)
- 1 dash
- Chambord
Unsaon sa Paghimo Niini
- Mga limud ug mga raspberry diha sa usa ka highball nga baso .
- Idugang ang Agavero.
- Pangunahan uban sa passion fruit juice.
- Pagdugang sa usa ka splash sa Chambord.
- Ibubo kini nga mix ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagbalhin balik ngadto sa highball nga baso .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 499 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 26 mg |
| Carbohydrates | 117 g |
| Pagkaon sa Fiber | 48 g |
| Protein | 9 g |