Ang Beachcomber usa ka hingpit nga ting-init nga cocktail sa ting-init nga usa ka makapaikag nga panagway sa mga lami. Kini labing maayo nga gihulagway nga usa ka maraschino-flavored daiquiri . Bisan pa sa paggamit lamang sa usa ka gamay nga maraschino, ang lami sa maraschino ang nag-una sa kini nga klaro nga ilimnon, nga naghatag niini og nindot, buhi nga paghikap.
Kung mag-search ka, imong makita nga adunay daghang mga resipe sa Beachcomber ug, sama sa daghang mga cocktail sa tiki, nagkalainlain sila. Ang uban naglakip sa saging , ang uban naggamit sa vodka ug lubi sa lubi uban sa tropikal nga prutas ug ang pipila nagdugang lamang sa usa ka sangkap o duha (pananglitan, cherry brandy) niini nga resipe.
Ang resipe sa ubos usa ka suod nga pagpahiangay sa orihinal nga Beachcomber ingon nga giimprinta sa "Trader Vic's Bartender's Guide" (1947). Kana nga resipe nga gitawag alang niini nga ilimnon nga isagol sa mga 1 ka tasa sa yelo, bisan kon matay-og o mabugnaw, kini usa ka dako nga ilimnon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- light rum
- 3/4 onsa
- triple sec
- 3/4 onsa
- lime juice
- 2 dashes
- nga liqueur nga maraschino
- Opsyonal: 1/4 ka kutsarita
- yano nga syrup
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 288 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Carbohydrates | 32 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 3 g |