Pagkuha og usa ka gamay nga katakos uban sa niini nga swampy cocktail nga hingpit alang sa usa ka Halloween party . Ang Swamp Water Surprise mao, sa pagkatinuod, mas gimmick kay sa bisan unsang butang, bisan pa nga ang kalahian sa rum-orange dili sobra sa katunga.
Kon gusto nimong idugang sa pagkalubog, gamit ang orange juice nga adunay daghan nga pulp. Ang opsyonal nga "sorpresa" usa ka substansiya sama sa plasma nga gama sa spiked gelatin nga naglutaw sa murky-colored nga likido ug kini mahimong bisan unsang kolor / lami nga gusto nimo - walay tinuod nga 'mga lagda' niini.
Dugang nga Dinamita sa Halloween nga mga Cocktail
- Ang Jack-o-Lantern Cocktail Recipe
- Candy Corn Cocktail Recipe
- Vampire Kiss Martini Recipe
- El Diablo Recipe
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- rum
- 1/4 onsa
- asul nga curaçao
- 1 ounce
- orange juice
- 1/2 onsa juice nga lemon
- 1 ka pakete sa Jell-O (opsyonal)
- 1 tasa Nagabukal nga tubig (opsyonal)
- 3/4 nga kopa
- vodka (opsyonal)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang rum , asul nga curaçao, ug mga duga ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
Ang Surprise: (opsyonal)
Pag-andam una sa panahon aron kini andam na pagkahuman sa pag-uyog sa Swamp Water.
- Dissolve ang Jell-O sa Nagabukal nga tubig.
- Idugang ang vodka ug ibutang kini sa freezer.
- Sa wala pa ang Jell-O gels up, whip kini sa usa ka whisk.
- Himoa kini nga labing menos 5 minutos.
- Pag-ayo nga kutsara ang Kahibulong sa baso sa Swamp Water.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 560 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |