Ang Royal Smash usa ka maanyag nga kalainan sa usa ka Mint Julep . Gipulihan niini ang bourbon sa Royal Combier, usa ka orange liqueur nga kombinasyon sa triple sec, cognac ug liqueur sa ika-19 nga siglo nga gitawag nga Elixir de Combier. Sa diha nga kini nga medley sa mga lami nga giparis uban sa bag-o nga muddled lemon ug Mint ang resulta mao ang talagsaon ingon nga ang mga lemon makapaayo sa orange esensya. Sa tinuod nga julep nga paagi, akong gisugyot ang pagbubo niini sa nahugno nga yelo .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces nga Royal Combier
- 1/2 nga lemon (4 ka chunks nga lab-as nga lemon)
- 6 ngadto sa 8 dahon sa mint
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paglikay sa mga dahon sa dahon ug lemon wedges sa usa ka pagsagol nga bildo.
- Idugang ang Royal Combier ug ang yelo ug pag-uyog pag- ayo.
- Gipalig-on sa yelo sa usa ka bato nga bildo ug gidayandayanan uban ang usa ka presko nga mint sprig.
Resipe sa maayong kabubut-on: Royal Combier Liqueur
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 19 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |