Matam-is ug taro gikan sa cherry nga gipreserba ug balsamic nga suka, kini nga saging nga barbekyos hingpit alang sa bisan unsang pagputol sa manok. Hinumdumi kining dato ug lami nga duga sa mga pako, paa, dughan sa dughan, o sa usa ka rotisserie nga manok. Usba ang chipotle chili powder nga gusto nimo o ibutang sa yano nga chili powder aron makadugang sa usa ka yuta nga palami nga dili kaayo init.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa
- balsamic vinegar
- 1/3 tasa / 80 mL nga cherry mapreserba
- 1/3 nga tasa / 80 mL nga ketchup
- 1/4 tasa / 60 mL brown sugar
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 2 teaspoons / 10 mL Worcestershire sarsa
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL chipotle chili powder
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka medium saucepan, isagol ang tanan nga mga sagol ug simmer sulod sa 5-8 ka minuto.
- Sa higayon nga maluto, kuhaa gikan sa kainit ug tugoti nga pabugnawon sa dili pa magamit sa manok. Kon mag-una sa panahon, bugnaw ang sarsa nga hingpit ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 5 ka adlaw human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 19 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 66 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |