Kini nga mga crepes gikan sa Brittany gigamit alang sa pangunang plato ug lamian nga mga punoan sa pamahaw. Ang mga kamatis ug ang spinach o thinly sliced ham uban sa gikumot nga keso mao ang mga popular nga mga opsyon nga gamiton uban niini nga resipe.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga kopa ug 1 ka kutsara nga harina sa buckwheat
- 1/3 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 1 2/3 tasa nga gatas
- 3 ka itlog
- 2 ka kutsara nga mantikilya, natunaw
- 1/4 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-agas sa tanan nga mga sambog nga kusog hangtud nga ang hut-ong sa crepe hingpit nga hapsay; tugoti kini nga makapahulay sa refrigerator sulod sa 2 ka oras sa dili pa himoong crepe.
Magtunaw sa usa ka diyutay nga mantekilya sa usa ka pan nga krep o dako nga panit sa ubos nga medium nga kainit. Pagdugang 3 ka kutsara nga batter ngadto sa kaldero ug tunob hangtud nga ang ubos sa pan gitabonan sa batter. Magluto sa crepe sulod sa 1 ka minuto, o hangtud nga ang crepe medyo basa sa ibabaw ug bulawan sa ilalum.
Pag-ulang sa mga kilid sa crepe, i-slide ang spatula sa ilawom niini, ug dayon hinay-hinay nga itusok kini sa pan. Magluto alang sa usa ka minuto ug ibalhin ang niluto nga crepe sa usa ka plato aron magpainit. Usba uban ang nahabilin nga batter.
Naghimo og 10 ka pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 185 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 81 mg |
| Sodium | 210 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 8 g |