Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa
- yogurt (yano)
- 1 ka kutsara nga ahos (minced)
- 1 pinch nga asin
- 1 pinch nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga panaksan nga panagsagol, isagol ang tanan nga mga sagol. Pagpalihok hangtud maayo ang pagkahiusa.
- Pag-ayo hangtud nga andam nga gamiton.
Kini nga sarsa maayo alang sa mga kebabs, veggies - presko ug luto, ug usab uban sa pita chips.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 10 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 2 mg |
| Sodium | 26 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |