Usa ka dali ug lamian nga patty burger nga naggamit sa mga sagol nga anaa sa imong pantry. Alang sa usa ka pagpuasa sa usa ka adlaw nga pagpangaon o pagdugtong, tan-awa kining nindot nga mga patties. Pag-alagad sa hamburger buns o sa lettuce wraps kung mangita sa usa ka ubos nga carb option.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 libra / 900 g nga karne sa baka (mas maayo nga chuck)
- 1 ka kutsara / 15 mL nga sarsa sa Worcestershire
- 2 teaspoons / 10 mL soy sauce
- 1 teaspoon / 5 mL ahos nga powder
- 1 ka kutsarita / 5 ml nga sibuyas nga sibuyas
- 1 teaspoon / 5 mL asin
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL pepper
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL chili powder
- 6 mga hiwa nga cheddar cheese (mahait)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pangpainit sa preheat alang sa medium nga kainit.
2. Maghiusa nga mga sangkap nga nahibilin sa karne, gawas sa asin ug keso. Porma sa 6 patties. Ang panahon patties sa asin sa wala pa sila moadto sa grill.
3. Ang paggamit sa mga kumpay, usa ka taas nga aso nga asul sama sa grapeseed o avocado nga lana, ug mga tualya sa papel, ang lana sa grill maayo. Ibutang ang patties sa grill ug magluto alang sa 5 minutos matag kiliran o hangtud nga ang temperatura sa sulod makaabot sa 165 degrees F.
Atol sa katapusang minuto o duha sa pagluto, ibutang ang mga panit sa keso ug magluto sa 1-2 ka minuto hangtud nga matunaw ang keso.
3. Kuhaa gikan sa kainit ug sa pag-alagad sa usa ka toasted tinapay o sa usa ka iceburg lettuce wrap uban sa imong paborito nga condiments. Mahimo usab kini nga hiniwa ug mag-alagad sa pitas nga adunay yogurt sauce.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 510 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 15 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 175 mg |
| Sodium | 976 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 53 g |