Ang Halibut usa ka dako nga isda alang sa grill tungod kay kini daghan kaayo nga gamit ug makahimo sa daghan kaayo nga nagkalainlain nga mga lami. Kini nga resipe puno sa mga ahos ug mga hilba nga ang palami sa isda nga wala madaug niini.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka halibut steak (6 ounces / 170 g matag usa)
- 1/2 ka tasa / 120 ka litro nga lana sa olibo
- 6 ka cloves nga ahos, minced
- 2 tablespoons / 30 mL lemon juice
- 2 tablespoons / 30 mL nga presko nga parsley
- 2 teaspoons / 10 mL dry basil
- 2 teaspoons / 10 mL sea salt
- 2 teaspoons / 10 mL black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa lana sa oliba, ahos, lemon juice , parsley, basil, asin ug pepper ug ibutang sa usa ka baga nga baga. Idugang ang mga halibut steak, seal nga bag ug pag-refrigerate sulod sa 30 minutos.
Preheat grill. Kuhaa halibut gikan sa bag ug ibutang sa mainit nga grill. Pag-ihaw sulod sa 4-6 ka minuto kada pan. Ang isda mahimo kung kini moabot sa temperatura sa sulod nga 145-150 degrees F. Kuhaon gikan sa init ug alagaran ang imong paborito nga mga utanon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 487 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 21 g |
| Cholesterol | 102 mg |
| Sodium | 1,312 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 41 g |