Kinahanglan kong mag-alagad sa mga crackers sa keso uban niining dulot nga chili. Kung gusto nimo ang imong chili mas baga, kombinasyon ang 1 ka kutsara nga cornstarch nga may 1/4 nga tubig sa tasa ug maayo ang pagkasagol, unya pagpilit sa chili sa katapusang 30 minutos nga pagluto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 lb. yuta nga karne o ground pork sausage
- 2 sibuyas, tinadtad
- 1 tasa nga tubig
- 3 (14 onsa) nga mga lata nga gisagol og kamatis nga adunay green nga mga chili, dili maayo
- 1 Tbsp. chili powder
- 2 (15 oz.) Lata nga pula nga batong kidney, gihugasan ug gihumol
Unsaon sa Paghimo Niini
- Brown nga karneng baka diha sa dagkong kalan-on ug habwahe.
- Idugang sa 3-4 quart crockpot uban sa mga nahabilin nga mga sangkap.
- Tabuni ang crockpot ug magluto sa ubos sa 7-9 ka oras hangtud nga ang mga utanon malomo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 534 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 50 mg |
| Sodium | 101 mg |
| Carbohydrates | 76 g |
| Pagkaon sa Fiber | 23 g |
| Protein | 41 g |