Paggamit sa usa ka bertikal nga roaster o sa usa ka beer o soda mahimo alang niining tasty roasted manok. Kung dili nimo gamiton ang vertikal roaster, balansehon pag-ayo ang manok sa lata aron ang duha ka mga tiil ug ang lihok mahimo nga usa ka "tripod."
Ang serbesa, juice, o soda makatabang sa pagtipig sa manok nga juicy ug flavorful.
Pag-alagad niining lami nga manok nga adunay patatas o kan-on ug usa ka pinggan nga dunay utan, uban sa salad o coleslaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 manok, mga 4 ngadto sa 5 ka libras
- 1 tasa nga beer, cola, o juice
- 1 ka lana nga lana sa oliba
- 2 teaspoons nahugno ahos
- 1 ka kutsara nga panimpla sa manok
- 1/2 ka kutsarita nga uga nga dahon
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 ka sili nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Ibutang ang usa ka bertikal roaster gamit ang usa ka sudlanan o usa ka bukas nga serbesa o soda nga mahimo sa usa ka foil-lined baking pan. Pun-a ang lata sa beer, cola, o juice.
Hugasan ang manok ug patuyang. Ipahiangay ang manok sa ibabaw sa lata o sudlanan; ang mga drumsticks atubangon. Kung ang pagbalanse sa usa ka lata nga dili makabarog aron dili maputlan, ipaatras ang manok sa mga tumoy sa mga bitiis ug ang lata, nga mahimong ligal nga "tripod."
Gabunon ang nabilin nga mga sangkap ug pat-ut ang tibuok manok.
Inihaw sa mga 1 1/2 sa 1 3/4 ka oras, o sa dili mokubos sa 165 F sa usa ka termometer sa karne o hudno nga pagsusi nga gisal-ut ngadto sa kinatas-an, karne nga bahin sa usa ka paa, dili duol sa bukog.
Ang beer nga mahimong manok mahimo usab nga lutoon sa grill. Tan-awa ang Terri's classic nga serbesa mahimong manok alang sa usa ka sinugba nga bersyon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 907 |
| Total Fat | 51 g |
| Tulas nga Tambok | 14 g |
| Unsaturated Fat | 21 g |
| Cholesterol | 316 mg |
| Sodium | 298 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 100 g |