Kini hingpit alang sa mga puti nga tinapay, tsokolate nga mga tinapay, manok nga pagkaon nga mga cupcake, lemon nga cupcake, ug bisan unsang cake! Tungod kay ang frosting igo na nga matam-is, mas gusto ko nga gamiton ang usa ka prutas nga strawberry sa tanan nga bunga, apan kung ang tanan nga anaa kanimo mao ang usa ka tibud nga pinatam-is nga mapanalipdan, gamita ang gamay nga diyutay ug makadugang sa pagtilaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 nga sungkod
- dairy-free nga soy margarine
- 3 1/2 ka copa nga asukar sa organiko nga confectioner
- 3 ka kutsara ang tanan nga prutas nga strawberry mapreserba
- 1/4 teaspoon vanilla extract
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka dako nga panaksan nga naggamit gamit ang usa ka electric mixer, mag-cream ang walay dairy nga soy margarine hangtud nga maayo nga sabon ug "fluffy."
- Idugang ang sugar sa sugnod sa hinay-hinay, sugod sa ubos nga tulin nga paglihok ug pagbalhin ngadto sa usa ka medium speed setting sa higayon nga ang tanan idugang, ug pag-mix hangtud maayo nga sabon.
- Idugang ang vanilla extract ug strawberry nga mapreserbar, ug isagol hangtud ang frosting hamis ug creamy. Paggamit alang sa icing nga walay mga dairy ug mga cupcake!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 71 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |