Magtan-aw alang sa hingpit nga paagi sa paghimo sa usa ka avocado wrap, o paggamit sa uban nga mga leftover guacamole sa usa ka wrap sandwich? Sulayi kini nga himsog nga vegan California-style avocado hummus wrap sandwich recipe nga adunay hummus, avocado, ug sprouts. Ang avocado nga toast mao ang pinaka-ulahing trend sa pagkaon, apan ang mga vegans ug Californians nga nahigugma sa avocado nagdugang sa avocado sa mga sandwich, toast, ug mga wrap sa mga dekada.
Ania ang hingpit nga paagi sa paghimo sa usa ka yano, himsog nga wrap sa avocado alang sa paniudto. Mahimo mong magamit ang vegan cream cheese sa imong wrap, apan ang hummus mas himsog ug dili kaayo maproseso, ug sama ka tasty. Ug mahimo nimong idugang ang pipila ka mga pickles o pickle nga makalipay usab.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 nga harina tortilla
- 3 ka kutsara nga hummus
- 1/4 nga avocado (ginunting nga manipis)
- 1/3 tasa alfalfa sprouts (o pipila ka mga dahon sa berdeng lettuce o duha)
- 2 sa 4 nga mga hiwa sa tomato
- Mahimong gamiton: mga hiwa sa cucumber
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kon ang imong tortillas nga harina anaa sa fridge, dad-a kini ngadto sa temperatura sa lawak pinaagi sa pagpalingkod niini sulod sa usa o duha ka oras o pinaagi sa pagpalapit niini sa microwave sulod lamang sa pipila ka mga segundo (napulo ka segundo, tumoy).
- Ipakatap ang hummus sa tunga sa usa ka tortilla nga harina. Susiha ang uban pang mga sangkap sa ibabaw sa hummus ug ibutang kini alang sa dali nga vegetarian ug Vegan hummus sandwich wrap.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1806 |
| Total Fat | 54 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4,429 mg |
| Carbohydrates | 283 g |
| Pagkaon sa Fiber | 30 g |
| Protein | 47 g |