Kini usa ka talagsaon nga palami nga gibutang sa yano nga syrup ug mahimong idugang sa mga cocktail nga nagtawag alang sa yano nga syrup sama sa Nutty Martini diin ang vanilla ug ginger makadugang apan dili makadaut sa base nga mga lami sa ilimnon. Kini makatago hangtud sa usa ka semana sa dihang ang refrigerated.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 ounces nga asukar
- 8 ka onsa nga tubig
- 1/4 nga kopa
- Ginger (lab-as ug tinadtad)
- 2
- vanilla beans (naputol ug gikulitan)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka saucepan ug dad-a ngadto sa usa ka hubag alang sa usa ka minuto.
- Kuhaa gikan sa kainit ug himoa nga tungason sulod sa 20 ka minutos.
- Gikan sa vanilla bean pods ug ginger ug cool syrup.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 141 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 30 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 5 g |