Ang Amaretto usa sa mga liqueur nga gikinahanglan sa bar . Adunay daghang mga komersyal nga mga tatak nga magamit, apan kini sayon usab nga makahimo sa imong kaugalingon.
Ang homemade amaretto liqueur gihimo gamit ang upat ka sagol nga mga gamit sa kusina, usa ka gamay nga tubig ug usa ka base sa vodka . Sulod sa usa ka oras, mahimo nimo ang imong kaugalingong botelya sa amaretto.
Kini usa usab ka ideya sa gasa nga gasa, gibutang kini sa usa ka bukag sa gasa uban sa pipila ka mga labi aron paghimo sa usa ka pinili nga mga cocktail. Ayaw kalimti ang pipila ka mga almendra aron magkalot!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa nga asukar
- 1 tasa brown nga asukal
- 2 ka tasang tubig
- 3 ka tasa
- vodka
- 1/4 tasa almond extract
- 1 1/2 ka kutsara nga vanilla extract
Unsaon sa Paghimo Niini
- Dad-a ang mga sugars ug tubig sa usa ka hubag sa usa ka saucepan hangtud nga ang asukar nga dissolved.
- Kuhaa gikan sa kainit ug tugoti ang pagsagol nga pabugnawon.
- Idugang ang vodka ug mga kinuha, pagpalihok hangtud maayo ang pagkasagol.
- Ibubo pinaagi sa usa ka funnel ngadto sa usa ka botelya ug selyo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 263 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 39 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |