Kini nga gravy usa ka maayo nga resipe nga mahimo alang sa fried chicken. Paggamit sa sausage o bacon drippings ug pakunhawa ang gatas sa mga 1 1/2 nga mga tasa alang sa mas baga nga sawmill gravy alang sa mga biscuit.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga dripping
- 3 ka kutsara nga harina
- 2 1/2 ka tasa nga gatas
- 1/2 nga tasa nga bug-at nga cream
- Dash asin (o sa pagtilaw)
- Dash pepper (o sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang tanan nga mga dripping gikan sa skillet ngadto sa usa ka gamay nga panaksan; sukdon ug ibalik ang 3 ka kutsara.
- Pag-agas sa harina hangtud nga maayo ang pagkadugtong; magluto sa kainit nga kainit sulod sa 2 ngadto sa 3 ka minutos, hangtud sa bubbly.
- Anam-anam nga idugang ang gatas ug cream; pabukala hangtud nga baga ug hapsay, kanunay nga pagpalihok.
- Panahon sa asin ug paminta sa pagtilaw.
- Pag-alagad sa usa ka mainit nga sakayan o panaksan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 147 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 24 mg |
| Sodium | 232 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |