Kini usa ka maayo nga resipe alang sa steak sa estilo sa Brazil nga steak sa mga skewer. Kining lamian nga mga tipak nga dagko gisudlan sa humay ug sinugba nga mga utanon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra (900 g) nga steak sa sidsid, guntinga ngadto sa 2 pulgadas nga gilapdon nga mga piraso
- 1/2 nga tasa (120 mL) nga lana sa oliba
- 1/4 tasa (60 mL) sibuyas, minced
- 2 cloves nga ahos, minced
- 2 ka kutsarang (30 mL) pula nga suka sa alak
- 2 ka kutsara (30 ml) maayong pagkagiskis nga patatas nga parsley
- 2 ka kutsara (30 mL) asin sa dagat
- 1 ka kutsara (15 mL) nga minasa nga bag-ong oregano
- 1 teaspoon (5 mL) itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-preheat grill alang sa medium-high heat. Paliton ang steak strips ngadto sa mga coil ug ibutang ang mga 3-4 sa dagkong metal skewers.
- Ibutang sa grill ug magluto alang sa 4-5 ka minuto matag kiliran. Sa diha nga ang karne maluto pinaagi sa (sulod nga temperatura tali sa 155-165 degrees F.), kuhaon gikan sa kainit ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 573 |
| Total Fat | 41 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 23 g |
| Cholesterol | 129 mg |
| Sodium | 2,446 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 42 g |