Kini nga humok, basa ug tropikal nga pagtilaw sa Tinapay sa Pineapple sayon nga himoon, ug mas maayo sa adlaw human kini mahimo. Kung gusto nimo ang pinya, kini nga resipe kinahanglan gayud!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa nga mantikilya (gihumok)
- 1 tasa nga asukar
- 2 ka itlog
- 2 nga harina nga harina
- 1 teaspoon nga baking powder
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 ka tasa nga walnuts (tinadtad ug gamay nga toasted)
- 1 tasa nga canned crushed pinas (gihumol)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init og hurno sa 350 degrees F. Grease ug harina nga duha ka tinapay nga pan.
- Cream butter ug asukar sa dako nga panaksan nga pag-mix. Pagputol sa mga itlog, usa matag higayon, ug magkahiusa pag-ayo human sa matag dugang. Pagpalihok sa pinya.
- Ilakip ang harina, baking powder, ug asin. Pagpalihok sa mga nut. Idugang ang uga nga sagol sa sambog sa basa nga sagol ug ihugpong hangtud mabasa. Ayaw pagdumala.
- Ibubo ang batter ngadto sa mga kalaha. Pagluto alang sa 45 minutos ngadto sa 1 ka oras o hangtud nga ang usa ka toothpick mogawas nga limpyo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 330 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 83 mg |
| Sodium | 259 mg |
| Carbohydrates | 37 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |