Ang tinapay sa tinapay nga tinapay sa Verla nga tinapay dali kaayong maandam, ug kini ang hingpit nga tinapay alang sa usa ka spaghetti o lasagna nga pagkaon. Mahimo nimo kining lutoon tungod lamang sa kahumot!
Gihimo nako ang tinapay nga may keso ug basil sa Parmesan inay sa oregano, ug talagsaon kini.
Tan-awa ang mga tip sa ubos sa resipe alang sa mga panudlo alang sa paghimo sa usa ka libre nga porma nga tinapay alang sa oven.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 tasa nga harina sa pan
- 1 tasa nga tubig
- 1/2 ka tasa bag-ong pino nga keso (Romano o Parmesan)
- 3 ka kutsara nga asukar
- 1 ka kutsara nga uga nga dahon oregano
- 1 1/2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1 ka asin nga asin
- 2 teaspoons aktibo nga mamala nga lebadura
Unsaon sa Paghimo Niini
Idugang ang mga sangkap sa imong pan nga gisundan sa mga instruksyon sa tiggama. Pagsulud sa basehan o medium, ug pagsugod sa press. Nalingaw sa nindot nga kahumot!
Ang resipe naghimo sa usa ka 1 1/2-pound nga tinapay.
Mga tip
Free Form Loaf for the Oven - Pag-andam sa tinapay sa machine sa pan nga gamit ang dough cycle. Kuhaa ang minasa gikan sa makina ug porma sa usa ka lingin nga tinapay. Ibutang ang tinapay sa usa ka parchment paper-lined nga linukot nga baso ug tabonan ang usa ka basang tasa nga kusina sa kusina.
Himoa nga kini mobangon hangtud madoble, mga 40 ngadto sa 50 ka minutos. Gg
Magaluto sa preheated 400 F nga hurno sa 25-30 ka minuto, o hangtud sa bulawan nga brown.
Mahimo Ka Usab
Bread Machine Whole Wheat Cornmeal Tread (o Conventional Method)
Paboritong Gatas ug Tinapay nga Tinapay nga Tinapay alang sa Inyong Tinapay nga Tinapay
Pagkaon sa Lebadura nga Buttermilk Tinapay nga Tinapay alang sa Inyong Tinapay nga Tinapay
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 61 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 2 mg |
| Sodium | 138 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |