Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 mga paa sa Turkey
- 1/4 tasa / 60 mL matam-is nga mainit nga mustasa
- 2 tablespoons / 30 mL Worcestershire sauce
- 2 teaspoons / 10 mL nga lana sa utanon
- 2 teaspoons / 10 mL kosher asin
- 1 ka kutsarita / 5 ml nga sibuyas nga sibuyas
- 1 teaspoon / 5 mL itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagsagol sa mustasa, sarsa sa Worcestershire, lana sa utanon, asin, powder sa sibuyas, ug black pepper. Guntinga ang ibabaw sa nawong sa mga bitiis sa Turkey, naningkamot nga makuha kini ubos sa panit kutob sa mahimo. Ibutang ang mga tiil sa usa ka baga nga plastik nga bag ug pag-refrigerate sulod sa 2 ka oras hangtod sa tibuok gabii. Preheat grill. Ibutang ang turkey legs sa medium nga mainit nga grill uban sa mga tumoy gikan sa labing mainit nga bahin sa grill. Magluto alang sa mga 45 ka minutos sa kainit nga kainit o hangtud mahuman.
Ang Turkey nahuman sa dihang ang internal nga temperatura moabot sa taliwala sa 165-175 degrees F / 75-80 degrees C., ug ang juices modagan nga tin-aw. Siguraduhon nga usbon kini usahay sa proseso sa pagluto aron malikayan ang pagsunog. Sa higayon nga magluto, kuhaon gikan sa init ug alagaran.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 3618 |
| Total Fat | 143 g |
| Tulas nga Tambok | 37 g |
| Unsaturated Fat | 47 g |
| Cholesterol | 1,809 mg |
| Sodium | 3,969 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 544 g |