Ang mantequilla, shallots, ug ahos nga pahumot niining talagsaon nga pagkaon sa spinach ug uhong. Kini usa ka kahibulongan nga yano nga pagpangandam, ug usa kini ka hingpit nga paagi sa paggamit sa presko nga spinach. Ang shredded o grated Parmesan nga keso makahimo sa usa ka maayo nga garnish.
Pag-alagad niini nga elegante nga spinach isip usa ka pinggan sa kilid ngadto sa bisan unsang pangunang karne, manok, o seafood. Kini ilabi na maayo sa mga sinugba nga mga steak.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kutsara nga mantekilya o lana sa oliba
- 1 pound spinach (mga 2 ka bunches)
- 8 ka onsa nga uhong
- 2 nga shallots (gamay ngadto sa medium)
- 1 clove nga ahos (minced)
- 1/8 ka asin nga asin
- Dash bag-o nga pepper
- Opsyonal: 1/4 tasa Palami sa keso (grated or shredded)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Guntinga ang mga punoan gikan sa spinach ug hugasi ang mga dahon sa hingpit. Gub-a ang mga dahon ngadto sa gagmay nga mga piraso.
- Hinloi ang mga uhong pinaagi sa paghugas sa makadiyot lamang ug pagpahid sa mga tualya nga papel. Kuhaa ang mga punoan, kung gusto, ug dayon ihiwa kini.
- Panit ug ibutang ang mga shallots.
- Sa usa ka dako nga panakot sa kainit sa kainit, matunaw ang mantekilya uban sa lana sa oliba. Idugang ang hiniwa nga mga uhong ug mga shallots ug magluto, pagpalihok, hangtud nga ang mga uhong malumo.
- Idugang ang minasa nga ahos, spinach, asin, ug pepper. Padayon nga magluto hangtud nga ang spinach malumo.
- Isablig ang baga nga ginunting nga Parmesan nga keso sa wala pa mag-alagad, kon gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 147 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 4 mg |
| Sodium | 311 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 9 g |