Niining dali nga cocktail gikan sa The Black Grouse, nagdugang kami sa usa ka lainlaing smoky nga palami sa Scotch mix ug kini usa ka mahilig nga kalipay. Gihimo kini pinaagi sa pagsunog sa usa ka laya nga rosas sa rosas aron sa pagtilaw sa bildo ug kini dili lamang makadugang sa lami sa pag-inom apan usab pagpuno sa lawak nga adunay dakong kahumot nga makadani sa atensyon sa tanan nga anaa.
Gawas sa dugang nga aso, ang whiskey, rosemary, ug Chartreuse nga kombinasyon usa ka kahibudngan, busa makahimo ka og makalingaw nga ilimnon bisan wala ka'y rosemary.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounce
- Black Grouse Scotch Whiskey
- 1/4 onsa nga rosemary syrup
- 1/2 onsa
- Green Chartreuse
- 1 sprig nga uga
- rosemary
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa pag-aso sa bildo, pag-iwag sa uga nga rosemary sprig, pagpalong sa kalayo, ug ibutang kini sa sulod sa usa ka coupe nga bildo aron mahilom ang sulod.
- Ibubo ang uban nga mga sagol ngadto sa usa ka sinagol nga bildo nga puno sa yelo.
- Pagtanum ngadto sa aso nga baso.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 224 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 1 g |