Kining init nga aso nga salmon puno sa 10 ka clove nga ahos. Samtang kana ingon og daghan, sa higayon nga gisulayan nimo kini ikaw tingali gusto nga makadugang pa. Pag-alagad sa salmon sa ibabaw sa usa ka higdaanan nga lab-as nga mga utanon, uban sa sinugba nga mga utanon, o mag-alagad ingon nga usa ka appetizer
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako (mga 2 libras / 900 g) salmon fillet
- 10 ka cloves nga ahos, minced
- 1/4 nga tasa / 60 mL lemon juice
- 3 tablespoons / 45 mL butter
- 1 ka kutsarita / 5 mL nga pinauga
- 1 teaspoon / 5 mL nga uga nga oregano
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
Unsaon sa Paghimo Niini
Pag-andam sa hinabako alang sa usa ka 4 ngadto sa 5 nga oras nga aso sa usa ka temperatura nga mga 200 ngadto sa 225 degrees F / 95 ngadto sa 110 degrees C. Pag-ayo sa salmon sa hingpit. Pagsagol sa nahabilin nga mga sangkap ug pakaylap sa ibabaw nga bahin (sukwahi sa bahin sa panit) sa salmon. Ibutang sa naninigarilyo sulod sa 2 ka oras depende sa gibag-on sa mga tarogo. Susiha alang sa doneness human sa usa ka oras. Ang salmon nahuman kon kini makaabot sa usa ka internal nga temperatura nga sa taliwala sa 145-150 degrees sa baga nga bahin sa fillet.
Sa diha nga nahuman pagkuha gikan sa mga smoker ug pahulay alang sa 5-7 ka minuto gitabonan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 573 |
| Total Fat | 32 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 175 mg |
| Sodium | 431 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 56 g |