Kining mga isda nga gisagol sa isda sa yano lang nga natamnan sa bag-o nga itom nga paminta ug sarsa sa Worcestershire sa wala pa mag-ihaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound fillet catfish (skinless)
- 1 ka kutsarita nga itom nga pepper (bag-o nga yuta)
- 2 ka kutsara nga sarsa sa Worcestershire
Unsaon sa Paghimo Niini
- Magsagol sa mga punuan sa isda sa isda sa Worcestershire sauce.
- Ibutang ang isda sa preheated grill sa medium nga mga uling, mga 4 ngadto sa 6 ka pulgada gikan sa kainit.
- Pag-ihaw sulod sa 4 ngadto sa 5 minutos. Ibutang pag-usab ug ibalik; paglabay sa mga 5 minutos nga mas dugay, o hangtud nga ang mga isda dali nga makuha uban sa usa ka kakha.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 373 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 86 mg |
| Carbohydrates | 48 g |
| Pagkaon sa Fiber | 31 g |
| Protein | 46 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)