Ang paghimo sa imong kaugalingon nga homemade chocolate fudge makalingaw ug sayon, ug mahimo nimo ipasibo ang resipe sa daghang paagi. Gamita kining batakang chocolate fudge recipe, apan dugangi ang usa ka hakop sa imong paborito nga mga nuts, pinauga nga prutas, o mga piraso sa kendi alang sa imong kaugalingong bersyon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 tasa nga semisweet chocolate chips
- 1 ka / 14 ka ons ang gipatam-is
- mub-an nga gatas
- 1/2 teaspoon nga banilya
- 1 ka kutsara nga mantikilya (bugnaw)
- 1/8 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga chocolate chips ug sa gatas sa condensed sa usa ka saucepan sa medium-low heat; Magluto ang stirring hangtud nga ang tsokolate matunaw. Kuhaa gikan sa kainit; idugang ang vanilla, mantikilya, ug asin, unya pukawa hangtud nga ang humokon hapsay.
- Pagsunud sa usa ka 9-inch square nga pan nga linuto sa pan uban ang plastic wrap. Ibubo ang fudge sa pinggan, ipakaylap nga parehas, ug pahapsay ang nawong gamit ang spatula. Pag-ayo hangtud nga lig-on, labing menos usa ka oras. Balik gikan sa kalaha, kuhaa ang plastik ug putol ngadto sa mga kuwadrado.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 71 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |