Simple ug lamian, kining itom ug asul nga mga steak nakuha sa ngalan gikan sa nahugno nga asul nga keso nga gidugang sa ibabaw sa karne. Dali ra kaayong mag-andam alang sa usa ka paniudto sa usa ka semana, apan adunay igong gidaghanon alang sa mga bisita, kining resipe makakaplag niini nga paagi sa pag-rotate sa imong pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 mga steak sa New York
- 1/3 nga tasa / 80 mL nahugno ang asul nga keso
- 3 ka kutsara / 45 mL humok nga mantekilya
- 2 teaspoons / 10 mL sea salt
- 1/2 ka kutsarita / 5 mL itom nga pepper
- 1/2 ka kutsarita / 5 mL sibuyas nga powder (opsyonal)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa asin, pepper, ug sibuyas nga powder.
- Isablig ang mga steak sa sulud sa duha ka kilid ug ipalingkod sila sa temperatura sa kwarto sulod sa 15 minutos.
- Preheat grill
- Ibutang ang mga steak sa ibabaw sa grill ug idugang ang usa ka pat sa mantekilya ngadto sa kilid nga nag-atubang, pagluto 5-6 ka minuto kada panit ug flip. Magluto alang sa usa ka dugang nga 5-6 ka minuto o hangtud nga gitinguha nga doneness makab-ot.
- Sa higayon nga magluto, kuhaa gikan sa grill ug ipahuwad ang mga steak sulod sa 5 minutos.
- Pag-alagad nga nag-una sa nahugno nga asul nga keso.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 204 |
| Total Fat | 18 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 51 mg |
| Sodium | 1,307 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 10 g |