Kini usa ka kalainan sa usa ka Harvey Wallbanger ug sa mao gihapon nga ilimnon; kini bag-o lang gipulihan ang vodka nga tequila . Ikaw mahimo usab nga makadungog niini nga gipasabut nga usa ka Cactus Banger.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- tequila
- 4 ounces
- Orange juice
- 1 ounce
- Galliano Liqueur
- Garnish: orange slice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang tequila sa usa ka bilding sa highball nga puno sa yelo.
- Pun-a ang juice nga orange.
- Uban kang Galliano.
- Pagdayandayan sa usa ka orange slice .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 154 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 6 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |