Ang Passion Cocktail labing maayong ihulagway nga usa ka Tequila Cosmo. Sama sa Cosmopolitan , kini nga resipe naggamit sa usa ka mix sa cranberry, apog, ug liqueur sa orange . Sa niini nga kaso, ang Grand Marnier gigamit inay sa Cointreau, nga usa ka nindot nga pagparis sa tequila.
Ang orihinal nga resipe nagtawag alang sa usa ka tequila nga bulawan, apan dili ka mag-eksperimento tungod kay daghan kaayong mga tuhod nga gipili. Alang sa usa ka mas ngitngit nga profile sa pahumot, sulayi ang reposado tequila .
Kini nga resipe nagmugna sa usa ka dako nga cocktail o duha ka gagmay nga mga cocktail, nga naghimo niini nga usa ka maayo nga kapilian alang sa petsa sa gabii.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces tequila
- 3 ounces
- cranberry juice
- 1 ounce
- lime juice
- 2 ka onsa nga liqueur nga liqueur (Grand Marnier)
- Gidibuho: apog sa apog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang juice sa tequila, cranberry, ug juice sa usa ka cocktail shaker nga adunay ice cubes .
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled stemmed nga bildo .
- Magsabak uban sa Grand Marnier.
- Pagdayandayan uban sa slice sa apog.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 129 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 37 mg |
| Sodium | 28 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 12 g |