Ang Shamrocker usa ka yano nga cocktail nga nagpakita sa Hornitos Plata Tequila ug DeKuyper melon liqueur. Kini nga ilimnon nagpamatuod nga usahay ang labing maayo nga mga butang moabut sa labing sayon nga pormula. Dili lamang kini usa ka matahum nga berde nga kolor , kini usab adunay lami nga lami sa lami.
Kung ang DeKuyper liqueur wala sa imong kahon sa bino, ang bisan unsang melon liqueur ang buhaton. Ang Midori mao tingali ang labing maayo nga nailhan ug makatabang sa pag-usab niini nga cocktail ngadto sa usa ka butang nga mas taas nga sukdanan. Bisan asa, kini usa ka nindot nga tequila cocktail option sa pagsaulog sa St. Patrick's Day . Kini nga resipe gihatag ni Hornitos Tequila.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ons silver tequila (Hornitos Plata)
- 1 1/2 ounces
- melon liqueur (DeKuyper)
- 1 ounce
- triple sec
- Pagsabak sa
- orange juice
- Garnish: orange slice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo.
- Pagdayandayan sa usa ka orange slice.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 335 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodium | 43 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 12 g |