Malipayong Pasko sa tanan! Kining makapadasig nga taas nga ilimnon maayo alang sa mga partido sa holiday o mga fiesta ug adunay usa sa pinakamaayong lami sa panahon: ang cranberry.
Idonar kini uban sa pipila ka bag-o o uga nga cranberry ug ihalad ang ilimnon nga wala ang gin alang sa dili alkoholikong alternatibo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce
- Plymouth Gin
- 1 ounce
- cranberry juice
- 1 ka kutsarita
- lemon juice
- 8 ounces
- club soda (o igo sa ibabaw sa Collins nga bildo)
- Garnish: presko (o pinaugang) cranberry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang gin ug juices ngadto sa usa ka collins nga bildo nga puno sa yelo.
- Pagpalihok .
- Tuktok sa club soda.
- Himula uban sa cranberries.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 91 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 62,054 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |