Kini usa ka dali ug sayon nga paagi sa pagluto sa mga scallops sa grill nga dili kinahanglan nga gamiton ang usa ka tabla.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka libra (680 g) nga dagkong scallops
- duga sa 1 lemon
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 ka kutsara (15 mL) nga sibuyas nga sibuyas
- 1/2 teaspoon (2.5 mL) asin
- 1/2 ka kutsarita (2.5 mL) pepper flakes
- 2 ka kutsara (30 mL) nga lana sa oliba
- 1/4 tasa (60 mL) nga tinadtad nga flat leaf parsley
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa juice nga lemon, asin, pepper flakes, minced sibuyas, ug minced nga ahos sa usa ka dako nga panaksan. Idugang ang mga scallops ug coat sa sinagol.
- Preheat grill alang sa medium-high heat. Ibutang ang plancha sa ibabaw sa grill ug tugoti kini nga kainit hangtud nga magsugod kini sa pagpanigarilyo. Idugang ang lana sa oliba ug kainit alang sa dugang 1 ka minuto.
- Ibutang ang mga scallops (uban ang lemon juice mixture) ngadto sa kaldero ug ipaluto kini sulod sa 2 ngadto sa 2 1/2 ka minuto matag kiliran. Sa higayon nga ang mga scallops maluto pinaagi sa (sulod nga temperatura nga 130 degrees F.) ug kini tan-awon nga dili maayo ang kolor, kuhaa ang kalaha gikan sa kainit ug ibutang sa kahoy o init nga resistensyado nga nawong.
- Ibabaw uban sa tinadtad parsley ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) |
|---|
| Mga kaloriya | 603 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 486 mg |
| Carbohydrates | 145 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |
(Ang kasayuran sa nutrisyon sa atong mga resipe gikalkula gamit ang usa ka sangkap nga database ug gikonsiderar nga usa ka pagbana-bana. Ang indibidwal nga mga resulta mahimong magkalahi.)