Usa kini sa mga resipe nga miabut sa dihang gamay ra kaayo ang akong pagkaon ug wala mobati nga nagbiyahe sa tindahan! Ang resulta sa akong kulbahinam nga refrigerator mao ang usa ka yano nga lutu sa karot nga adunay saging nga peanut sa Thai . Nakita nako nga kini puno sa pinggan sa kilid, apan mahimo nimo kining ipaangay sa usa ka Thai curry o usa ka tibuok nga lugas alang sa hingpit nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 tbsp lana
- 3 tbsp tubig (o veggie sabaw, + 2 tbsp)
- 1/2 nga dalag o puti nga sibuyas, tinadtad
- 2 tbsp soy sauce
- 3 tbsp Thai peanut sauce (o salad dressing)
- 1 tbsp vinegar (puti o apple cider)
- 1 tbsp lime juice (apog mao ang mas maayo, apan lemon mahimong ilisan)
- 2 ka copa nga tinadtad nga mga carrot
- Opsyonal: 1 ka lamesa nga liso sa linga
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga panaksan, isagol ang peanut sauce, soy sauce, suka, 2 tablespoons nga tubig o sabaw ug duga sa apog ug ibutang.
- Sautee ang sibuyas sa 3 ka kutsara nga lana ug 3 ka kutsara nga sabaw o tubig hangtud nga hinay-hinay.
- Pagdugang og mga carrot, pagtabon, ug pag-simmer og 3-5 ka minuto. Pagpakunhod sa kainit, idugang ang sarsa, pagtabon ug pag-simmer sa laing 5 ngadto sa 7 ka minutos hangtud ang mga carrots mga humok, kanunay nga pagpalihok.
- Idugang ang mga liso sa liso ug magluto usa pa ka minuto, kon gusto. Pag-alagad sa humay o ubang lugas kon gusto, ug maglipay!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 164 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,366 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 5 g |