Ania ang usa ka dali nga pork chop recipe alang sa slow cooker, nga gihimo sa scalloped patatas nga mix. Pagdugang og usa ka kilid nga utanon o salad alang sa usa ka kompleto nga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka kahon nga giputos sa patatas nga adunay keso, lakip ang mga sangkap nga gikinahanglan alang sa pagpangandam
- 3/4 nga kopa nga pinutol nga mahait nga Cheddar nga keso
- 4 ngadto sa 6 chops chops
Unsaon sa Paghimo Niini
Sunda ang mga direksyon sa kahon aron sa pag-andam sa patatas. Idugang ang 3/4 nga kopa nga mahait nga keso sa Cheddar sa sinagol. Pagbalhin sa patatas nga patatas sa crockpot nga gisudlan sa spray sa nonstick cooking. Ibutang ang mga pork chops sa ibabaw sa mga patatas. Tabuni ug magluto sulod sa 6 ka oras sa ubos.
Nag-alagad 4.
Mahimo Ka Usab
Iron Skillet Pork Chops uban sa mga mansanas ug mga utanon
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 647 |
| Total Fat | 38 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 179 mg |
| Sodium | 421 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 56 g |