Ang Asparagus mao ang usa sa mga pagkaon nga sa dihang ang barbecued, nagkinahanglan og diyutay nga pag-uswag sa palami tungod kay ang natural nga mga lami dili talagsaon sa ilang kaugalingon. Alang sa dali ug himsog nga vegetarian ug Vegan side dish alang sa imong barbecue, sulayi kini nga sayon nga resipe alang sa sinugba nga asparagus.
Ang usa ka nindot nga kalidad nga lana sa oliba makaayo kanimo sa paghimo sa bisan unsang yano nga sinugba nga utanon nga plato, ug parehas sa imong asin ug paminta: gamit ang maayo nga kosher nga asin o asin sa dagat, ug ang itom nga pepper. Ayaw kabalaka mahitungod sa pagsukod ug gidaghanon sa mga sagol, ug labaw pa mahitungod sa kalidad, sa laing pagkasulti, sa mga sinugba nga mga utanon sama niining sinaw nga asparagus nga bahin.
Nangita alang sa mas himsog nga mga ideya sa barbecue nga vegetarian? Ania ang unsa ang pag-isda alang sa mga vegetarian .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka libra lab-as nga asparagus
- 1 tbsp lana sa oliba
- 1/2 ka tsp asin
- 1/4 tsp paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagdibuho sa tanan nga mga sangkap, nga siguradong ang asparagus maayo nga gisagol sa asin ug lana sa oliba.
Ibutang sa ibabaw sa grill ug tugoti nga magluto sulod sa dili mokubos sa 5 minutos, nga usahay mobalik.
Dugang nga mga Vegetarian ug Vegan Recipe sa Barbecue :
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 53 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 293 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |