Ang Elderflower nga cream gihimo uban sa matam-is nga elderflower cordial . Ang cream usa ka nindot nga light cream nga gamiton sa British summer puddings.
Gamita ang cream puli sa whipped cream sa usa ka Eton Mess Recipe , sa usa ka tipik, sulayi kini sa humok nga mga bunga sa ting-init o sa Pavlova. Ang tanan lamian ra.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 400ml bug-at / double cream
- 50g icing sugar
- 3 - 4 tbsp
- Elderflower Cordial
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang cream ug asukal sa usa ka dako nga panaksan nga panagsagol ug gibunalan sa humok nga mga taluktok gamit ang electric, o hand whisk.
- Pag-ayo sa pagtan-aw sa eldersflower cordial sa pagtilaw.
- Ibutang sa usa ka serving dish, pagtabon ug paghipos sa fridge hangtud gikinahanglan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 146 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |