Kini nga pag-ineksiyon sa turkey puno sa daghang palami. Ang sekreto nga may ininit nga pag-inom mao ang pagsiguro nga maayo ang pag-marino ug nga ang mga utanon igo nga masudlan sa dagum nga walay clogging.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa (60 mL) light oil
- 1/4 tasa (60 mL) nga tubig
- 3 ka kutsara (45 mL)
- Salsahan sa Worcestershire
- 1 ka kutsara (15 ml) asin
- 2 teaspoons (10 ml) ahos nga powder
- 2 teaspoons (10 mL) sibuyas nga powder
- 1 ka kutsarita (5 mL) nga binulad nga mga piraso sa dahon sa bay
- 1 teaspoon (5 mL) nga uga nga thyme
- 1 ka kutsarita (5 mL) nga uga nga mensahe
- 1 ka kutsarita (5 ml) maayo nga itom nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang bay leaf, thyme, mensahe ngadto sa usa ka spice o kape nga galingan ug pulverize ngadto sa usa ka powder.
- Pagsagol sa mga nahibilin nga mga panakot gamit ang mga sangkap sa usa ka saucepan.
- Simmer sa kainit nga kainit sulod sa lima ka minutos, kanunay nga pagpalihok. Ang asin kinahanglan nga matunaw sa niini nga punto. Kung dili, pasagdi ang simmer sa laing 2 ka minuto.
- Kuhaa ang saucepan gikan sa kainit ug himoa nga ang sagol nga pabugnawon sulod sa 10-15 ka minuto.
- Pag-load sa syringe nga may marinade ug pasulod sa dughan, paa, ug karne sa paa. Buhata kini sa pipila ka mga higayon sa pagpakatap sa panimpla. Pagwagtang sa bisan unsang sinagol nga mopilit sa ibabaw. Panahon sa gawas sa turkey ug magluto sumala sa gitumong .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 26 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 631 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |