Sa Griyego: ρύζι με φιδέ, gipahayag REE-zee meh fee-ANGH
Kini usa ka talagsaon nga alternatibo sa usa ka yano nga pan nga kan-on . Ang buhok nga pasta sa anghel gipasiga hangtud nga kapula nga kan-on ang kan-on. Usa ka sayon nga pagkaon nga makahimo ug makalipay sa lamesa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/2 ka tasa nga taas nga humay
- 5 ka tasang tubig (o karne o stock sa manok)
- 1 teaspoon nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga pepper
- 0.4 stick sa mantikilya
- 1/3 nga kopa sa lana sa oliba
- 1/4 ka libra sa buhok nga pasta sa buhok (gibuak ngadto sa gagmay nga mga piraso)
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagdala sa oliba ug mantekilya ngadto sa taas nga kainit ug idugang ang pasta. Sauté hangtud nga kini nagdan-ag. Idugang ang tubig o stock. Sa diha nga ang hingpit nga hubag naabot, dugangi ang humay, pagpakunhod sa kainit, ug magluto hangtud nga ang likido masuhop (wala'y makita), mga 20 ka minutos.
Pagtaas: 6-7 ka tasa
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 663 |
| Total Fat | 45 g |
| Tulas nga Tambok | 21 g |
| Unsaturated Fat | 18 g |
| Cholesterol | 81 mg |
| Sodium | 791 mg |
| Carbohydrates | 56 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 11 g |