Unsay dili maayo nga puno sa usa ka nindot nga resipe sa gravy gravy? Nag-alagad man sa mga steak, meatloaf, o sinugba nga manok, kining daghan kaayong sarsa mao ang usa ka mananaog ug mas maayo nga pagtilaw kay sa bisan unsang matang sa pagkalot o pakete nga sinagol.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 stick (1/4 cup) mantikilya
- 1 pound nga butones o cremini nga mga uhong, gilimpyohan ug ginunting
- 1/3 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 4 ka tasa karne, manok o sabaw sa utanon, chilled
- 1/2 tsp. uga nga bunga
- Ang asin ug presko nga itom nga pepper sa lami
Unsaon sa Paghimo Niini
1. tunawon ang mantekilya sa usa ka dako nga kaldero sa medium-high heat. Sa diha nga ang mantequilla magsugod sa pag-sizzle, dugangi ang mga uhong ug magluto, stirring sulod sa 10 ka minutos, o hangtud nga ang mga duga sa uhong mawala, ug kini nagsugod sa brown. Pag-agas sa harina, pagpakunhod sa kainit ngadto sa medium, ug pagluto alang sa laing 5 minutos.
2. Pag-boho sa 1 ka tasa sa bugnaw nga sabaw. Sa higayon nga ilakip, ibubo sa uban nga mga sabaw, ug dugangan ang thyme.
Dad-a balik sa usa ka simmer, pagpakunhod sa kainit sa ubos, ug hinayhinay nga malipayon sulod sa 30 minutos, usahay usahay. Panahon sa asin ug presko nga itom nga pepper sa lami. Pag-alagad nga mainit.
Recipe Notes ug Tips
Alang sa mabaga nga gravy, pabalhin ang kainit ngadto sa medium ug pakunhod ang gusto nga gibag-on. Alang sa nipis nga gravy, pagdugang lamang og sabaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 63 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 8 mg |
| Sodium | 269 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |