Ang panagsang mga tinapay malingaw ug sayon himoon, ug sila naghimo sa ilang kaugalingong panguna - walay gikinahanglan nga pag-frosting! Kini nga peach upside-down nga cake mao ang usa ka nindot nga kausaban sa lakang gikan sa classic nga pinya upside-down nga cake o mansanas nga bersyon . O sulayi kini nga peach coconut upside-down cake .
Kining simple nga peach upside sa cake gihimo uban sa canned peaches, apan ang lab-as o frozen nga peaches mahimo nga gigamit ingon man.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa nga mantikilya
- 1/2 nga tasa nga kahayag nga brown sugar, puno
- 2 ka copa nga hinay-hinay nga gipamutol nga mga peach
- 2 ka dako nga itlog
- 1 tasa granulated sugar
- 1 ka kopa nga gi-ayam sa tibuok nga katuyoan nga harina
- 1 teaspoon nga baking powder
- 1/4 ka asin nga asin
- 1/2 nga tasa nga init nga tubig o tam-is nga tamn
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-init sa oven ngadto sa 375 ° F (190 ° C / Gas 5).
2. Matunaw ang mantekilya sa usa ka 9-inch square pan nga linuto sa kalaha. Isablig ang tabunon nga asukar ibabaw sa mantekilya. Pagpanihapon sa mga piniritong mga peach sa brown sugar.
3. Sa usa ka panagsagol nga panaksan gibunalan ang mga itlog sa usa ka electric mixer hangtud nga ang kolor sa ilaw ug lemon, mga 5 minutos. Sa hinay-hinay pagbuak sa granulated asukar.
4. Pag-aybos sa mga harina, baking powder, ug asin. Idugang ang sagol nga harina sa itlog ug ang sagol sa asukal, nga mag-agi sa mainit nga tubig.
5. Ibubo ang batter sa mga peach.
6. Pagluto sulod sa mga 30 minutos.
7. Bugnaw sa kalaha sulod sa 10 ka minutos, dayon ibalik ngadto sa usa ka plato sa paghugas.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 313 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 128 mg |
| Sodium | 285 mg |
| Carbohydrates | 51 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 5 g |