Ang pagluto sa usa ka pabo alang sa Thanksgiving sa paagi sa lechón ( suckling baboy ) usa ka tradisyon sa Puerto Rico tungod kay ang pulo nahimong usa ka komonwelt sa Amerika ug gisagop ang holiday. Ang pulong nga pavochón usa ka kombinasyon sa Espanyol nga pulong alang sa turkey, pavo , ug ang pulong nga lechón .
Sa Espanyol nga nagsulti sa mga isla sa Caribbean, ang karne nga kapilian alang sa mga bakasyon mao ang sinugba nga baboy nga baboy. Busa makatarunganon lamang nga isagol ang tradisyon sa mga isla sa tradisyon sa Amerikano ug mag-alagad sa pabo nga makapahinumdom sa giasal nga baboy alang sa Thanksgiving . Ang kini nga flavorful nga resipe moabut sa maayo sa labing pagpihig sa mga lami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ulo sa ahos (mga cloves nga gibulag ug gipanitan)
- 1/2 ka asin nga asin
- 1 Tablespoon nga itom nga peppercorns
- 3 Tablespoons adobo
- 2 Tablespoons lana sa oliba
- 2 Tablespoons apple cider cuka
- 1 14-pound nga pabo
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga ahos nga cloves ug asin sa usa ka Paste gamit ang usa ka pilon (mortar ug pestle).
- Idugang ang mga peppercorns ug adobo ug dugmokon ang mga sangkap sa paste.
- Pag-agos sa lana sa olibo ug apple cider vin.
- Guntinga ang sinagol sa ilawom sa panit sa panit, sa sulod sa mga lungag, ug dayon ipahid ang nahibiling mantsa sa ibabaw sa panit.
- Ang sinugba nga turkey sumala sa gisugyot nga panahon sa pabrika ug temperatura. Ang usa ka 14 ngadto sa 16-pound nga turkey magkuha mga 2 ngadto sa 2 1/2 ka oras aron magluto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 876 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 403 mg |
| Sodium | 4,169 mg |
| Carbohydrates | 35 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 113 g |