Ang panihapon sa Thanksgiving Day komplikado kaayo, busa nganong dili magkaadunay usa ka yano, makarepresko nga ilimnon nga maglakip sa adlaw? Ang Thanksgiving Cider usa ka maayo nga kandidato tungod kay kini adunay usa ka pumpkin pie-flavored nga base ug giunhan sa apple cider, unya usa ka splash sa soda alang sa usa ka gamay nga sparkle. Tasty, sayon, nahimo!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 bahin
- Pinnacle Pumpkin Pie Vodka
- 3 nga bahin
- apple cider
- Pagsabak sa
- club soda
- Lemon wedge alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagtukod sa mga sangkap sumala sa pagkasunod-sunod nga gilista sa sulod sa usa ka punoan nga highball glass .
- Gidonar uban sa lemon wedge.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1475 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 653 mg |
| Carbohydrates | 319 g |
| Pagkaon sa Fiber | 24 g |
| Protein | 32 g |