Pag-alagad sa niini nga flavorful beer keso sa tinapay uban sa usa ka dako nga panaksan sa chili o karne stew .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pakete aktibo nga yeast
- 3 tasa nga harina sa pan
- 1 ka kutsara nga asukar
- 1 1/2 teaspoons asin
- 1 ka kutsara nga mantikilya (temperatura sa lawak)
- 10 ka ons beer (sa temperatura sa lawak)
- 4 ounces Amerikano nga keso (ginunting o dughan)
- 4 ounces nga keso sa Monterey Jack (ginunting o dughan)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa stovetop o sa microwave, init nga serbesa ug keso sa Amerika hangtud nga mainit. Ang keso dili kinahanglan nga matunaw. Pag-aghat sa pagsagol.
- Pagbalhin sa sagol sa pan sa pan. Kung ingon og init kaayo, ipa-init kini aron mainit.
- Idugang ang nahabilin nga mga sagol, pagpili og puti nga tinapay o sukaranan nga kahimtang, ug ipadayon ang pagsugod.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 121 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 14 mg |
| Sodium | 646 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 6 g |