Mahimo nimo kining sayon nga mga horseradish pickles sugod sa usa ka tibud sa dill pickles.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka litro
- Dill pickles (gitagsa, gihumol, ug gihugasan)
- 2 tasa nga asukar
- 1 ka kutsara nga uga nga mustasa
- 2 ka ahos nga cloves (ginunting)
- 1 1/2 ka tasang tubig
- 3/4 tasa nga suka
- 1 gamay nga sibuyas (tinadtad)
- 2 ka kutsara nga giandam horseradish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pakuhaa ang mga quartered pickles balik sa tadyaw.
- Pag-mix sa asukal ug uga nga mustasa sa usa ka panaksan. Idugang ang nahabilin nga mga sagol.
- Ibubo ang sagol sa mga prutas. Himoa nga mobarug sa labing menos 4 ka adlaw sa refrigerator sa wala pa magserbisyo.
- Tipigi sa refrigerator.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 47 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |