Ang mga spareribs hinayhinay nga mokaon sa soy sauce, bugas sa bino ug mga panimpla sa niini nga dali sa paghimo sa resipe. Kon duna kay panahon, buhian ang mga spareribs una sa usa ka kolon sa tubig nga nagbukal ug usik sa wala pa magluto sa Dutch nga hurnohan. Pag-alagad uban sa humay o noodles. Nag-alagad 4 hangtud 6.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga lana alang sa stir-frying
- 2 lbs nga spareribs sa baboy, gibutang sa 1 o 2 gusok nga seksyon
- 1 1/2 ka tasa nga tubig o stock, kon gikinahanglan
- 2 mga hiwa nga luya, nahugno
- 1/2 tasa Intsik nga bugas nga bino o uga nga sherry
- 2 tablespoons light soy sauce o 1 tablespoon light ug 1 tablespoon
- itom nga soy sauce
- 2 - 3 ka kutsarang humok nga brown sugar, sumala sa gitinguha
- 2 teaspoons
- lima ka duga sa duga
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-init sa lana sa usa ka oven nga Dutch, sa taas nga kainit.
2. Idugang ang mga gusok ug kape sa duha ka kilid (mga 5 minutos nga total nga oras sa pagluto).
3. Idugang ang tubig o stock, gibunalan ang luya, ug pagpalihok sa nabilin nga mga sangkap.
4. Pagtabon, buhata ang kainit ngadto sa ubos ug pag-simmer sulod sa labing menos 1 ka oras, o hangtud nga ang mga gusok malumo, nga magdugang sa dugang nga tubig o stock kon gikinahanglan. Kung gitinguha, pagdayandayan sa mga hiwa nga ginunting, ug pagkalus ug karot sa wala pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 402 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 131 mg |
| Sodium | 411 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 42 g |