Kini nga resipe nagtawag alang sa daghang mga dahon sa bay. Tinuud kini mga 1/3 nga tasa, busa kon nahugno ang mga dahon sa bayanan mahimo nimo kining gamiton. Ang tinuod nga sekreto sa fried Turkey mao ang pagkuha sa usa ka maayo nga taklap sa sapin sa ibabaw sa ibabaw sa pabo sa wala pa kini moigo sa lana.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 25 ka medium nga dahon (tibuok)
- 3 tablespoons / 45 mL nga mainit nga Creole seasoning
- 1 ka kutsara / 15 mL thyme (uga)
- 1 ka kutsara / 15 mL oregano (binulad)
- 2 teaspoons / 10 mL ahos powder
- 1 1/2 teaspoons / 7.5 mL black peppercorns
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka galingan nga panakot, galinga ang mga dahon sa bay sa usa ka pinong pulbos. Ibutang sa usa ka gamay nga panaksan. Sama sa thyme, oregano, peppercorns. Idugang ang tanan nga mga sagol sa panaksan ug isagol sa tingub. Bahina sa tulo ka managsama nga bahin.
- Guntinga ang usa ka bahin sa sulod sa turkey. Guntinga ang ikaduha nga bahin sa ilalum sa panit sa palibot sa mga dughan. Ug guntinga ang katapusang bahin sa gawas sa pabo. Pag-ayo sa tibuok gabii.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 5 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |