Daghan sa mga marinade nga ineksiyon gitukod sa usa ka Cajun nga palami. Kining siya malumo sa kainit, apan puno sa mga lami sa lana. Siguraduha nga ang mga utanon nga imong gigamit mao ang yuta aron sila magkahiusa pinaagi sa imong iniksyon nga dagom.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga kopa
- lana sa oliba
- 3/4 nga kopa nga pula nga bino
- 1 ka kutsara nga seasoning sa Italy
- 1 ka kutsara
- balsamic vinegar
- 1 ka kutsarita nga itom nga paminta
Unsaon sa Paghimo Niini
- Siguroha nga ang imong pan nga Italyano maayo nga yuta. Kon kinahanglan nimo, ipaagi kini pinaagi sa usa ka grinder sa panakot o usa ka mortar ug pestle.
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol ug pag-ayo sa pag-mix. Ang kini nga pag-atiman makabarog aron ikaw kinahanglan nga mohatag niini usa ka pagpalihok sa matag higayon nga imong i-reload ang dagum.
- Panahon sa gawas kung gusto nimo. Magluto ang turkey ingon nga gitumong . Biyai ang pagpabilin nga pan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1606 |
| Total Fat | 162 g |
| Tulas nga Tambok | 23 g |
| Unsaturated Fat | 118 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 13 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |