Usa sa labing maayo nga mga marinada nga imong mapalit mao ang Italian Dressing. Ang kombinasyon sa lana ug suka nga adunay mga utanon ug mga panakot naghimo niini nga usa ka flavorful ug gamhanan nga tenderizer. Kini ang usa sa pinakamaayo nga mga pamaagi sa pagpahid sa karne, ilabi na ang mga panit sa karne.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 strip steak (o steak of choice)
- 1 botelya sa maayong kalidad nga Italyano nga pagsinina
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL asin
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL
- lemon pepper seasoning
- itom nga paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Ibutang ang mga steak ngadto sa baga nga bag nga plastik. Ibubo ang Italyano nga pagsul-ob sa mga steak nga nagsiguro nga ang karne maayo ang pagkapilit. Ipagawas ang hangin gikan sa bag ug selyo. Ibutang sa refrigerator sulod sa 4-12 ka oras. Kuhaa ang bag nga adunay mga steak nga dili moubos sa 30 minutos sa dili pa magisi. Tindog sa temperatura sa lawak niining panahona.
2.Preheat grill alang sa medium-high heat.
3. Kuhaa ang mga steak gikan sa bag ug isalikway ang marinade. Panahon steaks uban sa asin, lemon pepper, ug itom nga pepper.
Ibutang sa grill ug magluto alang sa 6-7 ka minuto matag bahin depende sa gibag-on ug gitinguha nga doneness.
4. Sa higayon nga ang mga steak nakab-ot ang gusto nga doneness, kuhaon gikan sa kainit ug ipahuway ang karne sulod sa 5-7 ka minuto sa dili pa mag-alagad. Mag-alagad sa mga steak nga bug-os, o tipik ug mag-alagad sa ibabaw sa pasta o lab-as nga salad greens. Kini nga pinggan maayo usab nga gigamit sa mashed nga patatas o sinugba nga mga utanon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 326 |
| Total Fat | 28 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 10 mg |
| Sodium | 1,755 mg |
| Carbohydrates | 15 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |