Bisan tuod kini usa ka shortcut nga bersyon sa usa ka tradisyonal nga panadero sa kilid sa Colombia, kini nga mga red beans katingalahan kaayo. Tinapay kaayo sila, makabarug sila sa ilang kaugalingon nga usa ka pangunang pagkaon . Ang red beans nag-andam niini nga paagi (uban ang mga kamatis, berde nga sibuyas, ug pipila ka baboy o bacon) usa usab ka importante nga bahin sa classic Colombian dish nga bandeja paisa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 mga hiwa sa bacon
- 1 tomato, tinadtad
- 1 hugpong nga scallions, puti ug lunhaw nga mga parte, tinadtad
- 1 teaspoon nga cumin
- 1 ka dako (32 onsa) nga mahimo sa pula nga kidney beans
- 1 ka kutsara nga asukar
- 1/2 nga tasa nga tubig
- 2 manok bouillon cubes
- 3 ka kutsara ang gibug-aton nga tinadtad nga cilantro
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gipangita ang bacon hangtud nga mahumok. Kuhaa ang bacon ug magreserba alang sa lain nga paggamit, apan ibilin ang bacon drippings sa pan.
- Idugang ang tinadtad nga mga kamatis, tinadtad nga mga scallions, ug cumin sa pan. Giputol sila sa tambok sa bacon hangtud nga kini humok, mga 5 ngadto sa 8 ka minutos.
- Idugang ang mga liso (lakip ang liquid) ngadto sa kalaha, asukar, tubig, ug ang bouillon nga manok. Dad-a sa usa ka hubag, ug simmer alang sa 10 minutos pa, hangtud nga ang kadaghanan sa mga tubig nga evaporated ug ang mga beans nga thickened.
- Kuhaa gikan sa init ug pagpalihok sa tinadtad nga cilantro. Pag-alagad sa humay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 552 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 3 mg |
| Sodium | 486 mg |
| Carbohydrates | 99 g |
| Pagkaon sa Fiber | 29 g |
| Protein | 35 g |